OPENINGSUREN KANTOOR


Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag




09u00 - 12u00

09u00 - 12u00

09u00 - 12u00

09u00 - 12u00

09u00 - 12u00


FACTURATIEGEGEVENS


SOCIALE HUISVESTINGSMAATSCHAPPIJ VL. ARDENNEN

St. Jozefsplein 18

9700 Oudenaarde

BE 0466 370 951


E-mail    : info@shmvlaamseardennen.be

Contactgegevens


Om u doelgericht van dienst te zijn kan u via de website in elke rubriek de gewenste contactpersoon bereiken via mail of telefoon.


Contact  projecten

Dienst Projecten/Werven

Dhr. Johan Dendauw

Verantwoordelijke projecten

Tel   : 055/23 07 51

Mail  : johan.dendauw@shmvlaamseardennen.be

Mvr. Hilde Bovijn

Medewerker dienst projecten


Tel   : 055/23 07 57

Mail  : hilde.bovijn@shmvlaamseardennen.be

Contact  huurder

Dienst Onderhoud

Mevr. Kim Van Synghel

Technische problemen

Tel   : 055/23 07 55

Mail  : kim.vansynghel@shmvlaamseardennen.be

Dhr. Marijn Gabriels

Dienst koop en leningen

Tel   : 055/23 07 50

Mail  : marijn.gabriels@shmvlaamseardennen.be

contactgegevens contactgegevens

Dienst Koop   &  Leningen

Contact  huurder

Dienst Verhuur

Mevr. Ilse Van den Steene

Tel   : 055/23 07 56

Mail  : ilse.vandensteene@shmvlaamseardennen.be

Directie assistent

Mevr. Marleen De Bock

Mevr. Shirley  De Paermentier


Dienst Boekhouding

Mevr. Jeanique Van Den Heede

Directeur

Dhr. Koen Peters

Toewijzingen

Tel   : 055/23 07 52

Mail  : koen.peters@shmvlaamseardennen.be

Mevr. Laura Schietecatte

Inschrijvingen - Communicatie


Tel   : 055/23 07 58

Mail  : laura.schietecatte@shmvlaamseardennen.be

Mevr. Ilse Van den Steene

Klachten - Samenwerkingsprojecten

Tel   : 055/23 07 56

Mail  : ilse.vandensteene@shmvlaamseardennen.be

Mevr. Kathleen De Buck

Huurprijsberekeningen - Opvolging betalingen

Tel   : 055/23 07 59

Mail  : kathleen.debuck@shmvlaamseardennen.be

Dhr. Tom Vanderschaeve

Medewerker dienst projecten

Tel   : 055/23 07 53

Mail  : tom.vanderschaeve@shmvlaamseardennen.be